DOBRÁ PONUKA! AŽ -10% NA VYBRANÉ POLOŽKY KONTROLA

Zásady vrátenia tovaru

Vrátenie a výmena tovaru


Podľa zákona z 2. marca 2000 o ochrane niektorých práv spotrebiteľa a zodpovednosti za škodu spôsobenú nebezpečnými výrobkami (Zbierka zákonov č. 22, položka 271) čl. 2 bod 2 má kupujúci právo odstúpiť od zmluvy uzavretej na diaľku do 10 dní odo dňa prevzatia tovaru. Vrátenie peňazí sa môže vzťahovať na celú objednávku aj na jej časť.

V prípade vrátenia zásielky ju zabalte tak, aby sa počas prepravy nepoškodila, vyplňte a priložte originál listu ( na stiahnutie tu ) s informáciou o vrátení tovaru podľa podmienok vrátenia a priložte originál dokladu o kúpe. Upozorňujeme, že tovar by mal byť vrátený v nezmenenom stave so všetkým príslušenstvom a dokladmi vydanými pri predaji. Ak bol výrobok dodaný s "darčekmi zadarmo", musia byť vrátené spolu s tovarom ( ak chýbajú, vrátený tovar bude znížený o ich hodnotu ).

Balík je potrebné zaslať späť na adresu:
MARBO
Górna 3
27-200 Starachowice

s poznámkou "VRÁTENIE TOVARU www.marbo1982.com".

Upozorňujeme, že obchod neprijíma žiadne zásielky zaslané na dobierku. Peniaze za vrátený tovar budú prevedené na účet uvedený zákazníkom do 7 dní odo dňa prijatia a kontroly stavu tovaru.

Vrátený tovar je možné vymeniť za iný tovar, ktorý máme v našej širokej ponuke. V prípade záujmu o výmenu tovaru kontaktujte našich konzultantov: info@marbo1982.com.

IdoSell Trusted Reviews
4.61 / 5.00 64 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-11
Délai de livraison très rapide . Produit conforme à mes attentes . Je recommande vivement.
2024-01-27
Very good bag. Hight quality !
pixel