DOBRÁ PONUKA! AŽ -10% NA VYBRANÉ POLOŽKY KONTROLA

Zásady vrátenia tovaru

Vrátenie a výmena tovaru


Podľa zákona z 2. marca 2000 o ochrane niektorých práv spotrebiteľa a zodpovednosti za škodu spôsobenú nebezpečnými výrobkami (Zbierka zákonov č. 22, položka 271) čl. 2 bod 2 má kupujúci právo odstúpiť od zmluvy uzavretej na diaľku do 10 dní odo dňa prevzatia tovaru. Vrátenie peňazí sa môže vzťahovať na celú objednávku aj na jej časť.

V prípade vrátenia zásielky ju zabalte tak, aby sa počas prepravy nepoškodila, vyplňte a priložte originál listu ( na stiahnutie tu ) s informáciou o vrátení tovaru podľa podmienok vrátenia a priložte originál dokladu o kúpe. Upozorňujeme, že tovar by mal byť vrátený v nezmenenom stave so všetkým príslušenstvom a dokladmi vydanými pri predaji. Ak bol výrobok dodaný s "darčekmi zadarmo", musia byť vrátené spolu s tovarom ( ak chýbajú, vrátený tovar bude znížený o ich hodnotu ).

Balík je potrebné zaslať späť na adresu:
MARBO
Górna 3
27-200 Starachowice

s poznámkou "VRÁTENIE TOVARU www.marbo1982.com".

Upozorňujeme, že obchod neprijíma žiadne zásielky zaslané na dobierku. Peniaze za vrátený tovar budú prevedené na účet uvedený zákazníkom do 7 dní odo dňa prijatia a kontroly stavu tovaru.

Vrátený tovar je možné vymeniť za iný tovar, ktorý máme v našej širokej ponuke. V prípade záujmu o výmenu tovaru kontaktujte našich konzultantov: info@marbo1982.com.

IdoSell Trusted Reviews
4.63 / 5.00 57 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-11-07
Fast shipment, great quality of the bag.
2023-08-25
Aucune information sur le suivi de la commande. Vous pourriez répondre aux mails envoyés par les clients.
pixel