DOBRÁ PONUKA! AŽ -10% NA VYBRANÉ POLOŽKY KONTROLA

Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit

Výrobca:Marbo
Kód produktu:05-063-grafitowy
Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit
Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit
Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit
Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit
Poťah na lyže max: 175cm "Ski" grafit
status_iconTovar dostupný na vyžiadanie, predĺžený čas dodania.%d
44,80 €
/ szt.
 • Záruka MARBO 24 mesačne
  MARBO
 • Nákup priamo od výrobcu
  Všetky výrobky Marbo sú dodávané priamo z nášho skladu. To nám umožňuje rýchlo reagovať na vaše potreby.
 • Kvalita už viac ako 40 rokov
  Značka Marbo bola založená v roku 1982 v meste Starachowice. Vďaka desaťročiam skúseností môžeme ponúknuť výrobky najvyššej kvality.
 • Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní
  Nakupovanie online by pre vás malo byť stopercentne bezpečné. Preto všetkým našim kupujúcim ponúkame možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 14 kalendárnych dní.

Máte záujem o veľkoobchodný nákup alebo B2B spoluprácu?
Kontaktujte nášho zástupcu:

Dominika Zięba
tel.: +48 789 371 211
e-mail: dominika.zieba@marbo1982.com

Vak na lyže max: 175 cm Lyžiarsky grafit

Vak na lyže sa veľmi pohodlne používa. Je vybavená funkčnou rukoväťou na suchý zips, vďaka ktorej sa dá nosiť na ramene aj v ruke - v závislosti od individuálnych očakávaní spotrebiteľa. Taška je určená na prepravu lyží do 175 cm a lyžiarskych palíc. Vnútorné steny poťahu sú polstrované mäkkou penou, vďaka čomu je lyžiarska výstroj vo vnútri odolná proti mechanickému poškodeniu. Lyže a palice sú pripevnené samostatne, aby do seba pri preprave nenarážali. Komora má tiež vetrací otvor pokrytý hustou sieťovinou. Jeho použitie je predovšetkým na odstránenie vlhkosti zo zvyškov snehu na lyžiach a paliciach. Komora sa zapína na pevné zipsy s dvomi hlavičkami na páske, výrobca YKK.

Materiál, z ktorého bol poťah vyrobený, je kombináciou nylonu, polyesteru a RIP STOP. Vďaka tomu je výrobok trvácny a odolný voči vlhkosti a zároveň ľahký a elegantný na pohľad. Materiály použité na jeho výrobu neobsahujú PVC, takže sú úplne ekologické. Plastové prvky, ako sú spony a regulátory, vyrobila spoločnosť ITW Nexus, ktorá je medzi odborníkmi cenená. Potvrdením vysokej kvality produktu je 2-ročná záruka poskytovaná výrobcom.

 • veľmi dobrá životnosť a odolnosť proti poškodeniu
 • vyrobené z ekologických materiálov
 • vodotesné
Výška
18 cm
Šírka
20 cm
Dĺžka
175 cm
Počet komôr
1
Hmotnosť
1 kg
Kapacita
Maximálna dĺžka lyží 175 cm
Účel
Vak na lyže
Materiál
nylon D420
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
Máte otázky? Odpovieme do 24 hodín
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.Údaje sa spracúvajú v súlade sZásady ochrany osobných údajov . Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Technológie

Základnými materiálmi na výrobu našich produktov sú Cordura a Nylon od spoločnosti Invista.Ide o materiály s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu a poveternostným vplyvom, mimoriadne odolné voči mechanickému poškodeniu. Tieto materiály sú vďaka svojej vnútornej štruktúre veľmi ľahké.

Na výrobu našich výrobkov používame výlučne zipsy a plastové komponenty svetoznámych spoločností YKK a ITW Nexus. YKK - ide o japonskú značku, ktorá vznikla za posledných 70 rokov a v súčasnosti je svetovou jednotkou vo výrobe zipsov a plastových prvkov.

Spoločnosť British Coats je už viac ako 250 rokov lídrom vo výrobe a celosvetovej distribúcii nití a dodáva ich všade tam, kde sú potrebné výrobky najvyššej kvality.

Spoločnosť Amann už viac ako 150 rokov určuje trendy a vytvára budúcnosť šijacích a vyšívacích nití. Spoločnosť Amann existuje vo svete módy, kože, technických aplikácií, pracovných odevov, čalúnenia nábytku, filtrov a automobilového priemyslu.Teflon® - Bez ohľadu na zamýšľané použitie, ochranný povlak Teflon® pre tkaniny im dáva vlastnosť, že nenasávajú nečistoty a neabsorbujú tekutiny, čím poskytujú každému výrobku najlepšie možné vlastnosti. Chráni pred nečistotami, škvrnami a postriekaním bez toho, aby ovplyvnil ich hmotnosť, vzhľad, pocit, farbu alebo priedušnosť.

Spoločnosť PASAMON je poľským výrobcom pások od roku 1924. Pásky používané v našich výrobkoch sú polyamidové pásky. Polyamid - ktorý je základom pre nylon a corduru, je priemyselným štandardom v pokročilej výrobe tohto typu. Polyamidové pásky sú svetovým štandardom, nevyblednú, majú 10-krát vyššiu odolnosť proti oderu, oveľa nižšiu horľavosť, menšiu náchylnosť na tkanie, menšiu náchylnosť na poškodenie samolepiacou páskou, nezačnú sa "rozpletať" po dlhšom používaní. Páska TS 548 bola špeciálne vyvinutá na prácu so sponami.

ITW NEXUS - americký výrobca plastových spôn a uzamykacích komponentov s viac ako 25-ročnými skúsenosťami.

IdoSell Trusted Reviews
4.60 / 5.00 65 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-22
Thanks
2024-05-11
Délai de livraison très rapide . Produit conforme à mes attentes . Je recommande vivement.
pixel