DOBRÁ PONUKA! AŽ -10% NA VYBRANÉ POLOŽKY KONTROLA

Torba pediatryczna - MED-1

Výrobca:Marbo
Kód produktu:MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Torba pediatryczna - MED-1
Farba:
modrý
status_iconTovar dostupný na vyžiadanie, predĺžený čas dodania.%d
2024-04-02
188,94 €
/ szt.
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou:173,80 €Normálna cena:209,93 € -10%
209,93 €
188,94 €
 • Záruka MARBO 24 mesačne
  MARBO
 • Nákup priamo od výrobcu
  Všetky výrobky Marbo sú dodávané priamo z nášho skladu. To nám umožňuje rýchlo reagovať na vaše potreby.
 • Kvalita už viac ako 40 rokov
  Značka Marbo bola založená v roku 1982 v meste Starachowice. Vďaka desaťročiam skúseností môžeme ponúknuť výrobky najvyššej kvality.
 • Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní
  Nakupovanie online by pre vás malo byť stopercentne bezpečné. Preto všetkým našim kupujúcim ponúkame možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 14 kalendárnych dní.

Máte záujem o veľkoobchodný nákup alebo B2B spoluprácu?
Kontaktujte nášho zástupcu:

Dominika Zięba
tel.: +48 789 371 211
e-mail: dominika.zieba@marbo1982.com

Hlavná priehradka tašky obsahuje 9 segregačných vrecúšok rôznych farieb (7 veľkých a 2 malé). Taška je vybavená viacfarebnou detskou lištou, ktorá slúži ako miera. Každá farba na pruhu zodpovedá špecifickým rozsahom výška a váha detí. Farba vrecúška má svoj ekvivalent na prúžku. Po zmeraní výšky dieťaťa záchranár vyberie vrecúško s farbou zodpovedajúcou mierke, čím vyberie súpravu vhodnú pre deti danej výšky resuscitácia. Taška má 5 vonkajších vreciek na ďalšie vybavenie, ako sú: samonafukovacie vaky, infúzne tekutiny, doklady, notebook atď. V prednom vrecku je navyše vrecko na súpravu na doručenie.


Materiály


Na výrobu tejto tašky sme použili len tie najlepšie látky a materiály. Základným materiálom tašky je originál DuPont CORDURA. Ide o materiál s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu a poveternostným vplyvom. Je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu a patentovaný výplet zabraňuje prípadnému roztrhnutiu. Vďaka svojej vnútornej štruktúre ide o veľmi ľahký materiál. Vonkajšia strana látky je potiahnutá vrstvou teflónu. Všetky reflexné prvky boli vyrobené termotlačou. Ide o metódu nanášania aplikácií a vzorov na látku pomocou lisu a ich zahrievania na teplotu 140-180 stupňov Celzia. Táto technológia je mimoriadne odolný a estetický. Zipsy použité v taške sú YKK zipsy, najväčší svetový výrobca zipsov.


Všetky spony, regulátory a ďalšie plastové prvky sú produktmi ITW Nexus a YKK - svetových lídrov vo výrobe tohto typu vybavenia pre armádu.


COATS a jadrové nite AMANN zaručujú dokonalý šev a sú odolné voči väčšine chemikálií, rozťahovaniu, zmršťovaniu a krčeniu.

Materiál
Cordura DuPont
Výška
38 cm
Šírka
49 cm
Hĺbka
15 cm
Počet vreciek
5 zew.
Hmotnosť
2,1 kg
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
Máte otázky? Odpovieme do 24 hodín
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Pokúsime sa odpovedať čo najskôr.Údaje sa spracúvajú v súlade sZásady ochrany osobných údajov . Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Technológie

Základnými materiálmi na výrobu našich produktov sú Cordura a Nylon od spoločnosti Invista.Ide o materiály s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu a poveternostným vplyvom, mimoriadne odolné voči mechanickému poškodeniu. Tieto materiály sú vďaka svojej vnútornej štruktúre veľmi ľahké.

Na výrobu našich výrobkov používame výlučne zipsy a plastové komponenty svetoznámych spoločností YKK a ITW Nexus. YKK - ide o japonskú značku, ktorá vznikla za posledných 70 rokov a v súčasnosti je svetovou jednotkou vo výrobe zipsov a plastových prvkov.

Spoločnosť British Coats je už viac ako 250 rokov lídrom vo výrobe a celosvetovej distribúcii nití a dodáva ich všade tam, kde sú potrebné výrobky najvyššej kvality.

Spoločnosť Amann už viac ako 150 rokov určuje trendy a vytvára budúcnosť šijacích a vyšívacích nití. Spoločnosť Amann existuje vo svete módy, kože, technických aplikácií, pracovných odevov, čalúnenia nábytku, filtrov a automobilového priemyslu.Teflon® - Bez ohľadu na zamýšľané použitie, ochranný povlak Teflon® pre tkaniny im dáva vlastnosť, že nenasávajú nečistoty a neabsorbujú tekutiny, čím poskytujú každému výrobku najlepšie možné vlastnosti. Chráni pred nečistotami, škvrnami a postriekaním bez toho, aby ovplyvnil ich hmotnosť, vzhľad, pocit, farbu alebo priedušnosť.

Spoločnosť PASAMON je poľským výrobcom pások od roku 1924. Pásky používané v našich výrobkoch sú polyamidové pásky. Polyamid - ktorý je základom pre nylon a corduru, je priemyselným štandardom v pokročilej výrobe tohto typu. Polyamidové pásky sú svetovým štandardom, nevyblednú, majú 10-krát vyššiu odolnosť proti oderu, oveľa nižšiu horľavosť, menšiu náchylnosť na tkanie, menšiu náchylnosť na poškodenie samolepiacou páskou, nezačnú sa "rozpletať" po dlhšom používaní. Páska TS 548 bola špeciálne vyvinutá na prácu so sponami.

ITW NEXUS - americký výrobca plastových spôn a uzamykacích komponentov s viac ako 25-ročnými skúsenosťami.

IdoSell Trusted Reviews
4.61 / 5.00 69 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-15
livraison rapide et efficace.
2024-05-29
Perfect
pixel