DOBRÁ CENA! AŽ -10 % NA VYBRANÉ POLOŽKY ZKONTROLUJTE

Pravidla pro vracení zboží

Vrácení a výměna zboží


Podle zákona ze dne 2. března 2000 o ochraně některých práv spotřebitelů a odpovědnosti za škody způsobené nebezpečnými výrobky ( Sbírka zákonů č. 22, položka 271 ) čl. 2 bod 2 má kupující právo odstoupit od smlouvy uzavřené na dálku do 10 dnů ode dne převzetí zboží. Vrácení peněz se může týkat jak celé objednávky, tak její části.

V případě vrácení zásilky ji zabalte tak, aby nedošlo k jejímu poškození během přepravy, vyplňte a přiložte originál dopisu ( ke stažení zde ) s informací o vrácení zboží dle podmínek vrácení a přiložte originál dokladu o koupi. Upozorňujeme, že zboží by mělo být vráceno v nezměněné podobě s veškerým příslušenstvím a doklady vystavenými při prodeji. Pokud byl výrobek dodán s "bezplatnými doplňky", je třeba je vrátit spolu se zbožím ( pokud budou chybět, bude vrácená částka snížena o jejich hodnotu ).

Balíček je třeba zaslat zpět na adresu:
MARBO
Górna 3
27-200 Starachowice

s poznámkou "VRÁCENÍ ZBOŽÍ www.marbo1982.com".

Upozorňujeme, že obchod nepřijímá žádné zásilky zaslané na dobírku. Peníze za vrácené zboží budou převedeny na účet uvedený zákazníkem do 7 dnů od data přijetí a kontroly stavu zboží.

Vrácené zboží lze vyměnit za jiné zboží, které máme v naší široké nabídce. V případě zájmu o výměnu zboží kontaktujte naše konzultanty: info@marbo1982.com.

IdoSell Trusted Reviews
4.61 / 5.00 64 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-11
Délai de livraison très rapide . Produit conforme à mes attentes . Je recommande vivement.
2024-01-27
Very good bag. Hight quality !
pixel